تبلیغات
قاطی پاتی

قاطی پاتی
همه چی قاطیه 
قالب وبلاگ
نویسندگان

عنوان رد گم کنیه!

فرانسه

شما به رئیس‌جمهور فرانسه می‌گویید: «مادرت رو...»! و بلافاصله میلیون‌ها نفراز مردم به خیابان‌هامی‌ریزندو در حمایت از شما، به رئیس‌جمهور می‌گویند: «مادرت رو...»!
رئیس‌جمهور هم دربارهء جریحه ‌دار شدن احساساتش شعری می‌سراید
و آنرا در روزنامه‌ها و مجلات و رادیو و تلویزیون منتشر می‌کند..منبع:
http://3bimokh.mihanblog.com
[ چهارشنبه 30 شهریور 1390 ] [ 10:51 ق.ظ ] [ جواد ]

شرمنده اخلاق به نظرم یه ماهی نبودم،یعنی من مصداقه یه آدمه بد شانسم ،چهار پنچ تا اتفاق افتاد از مسافرتو خرابیه سیستمو اینترنتو عروسیه اقوامو،آره دیگه ،مهم اینه حالابرگرشتم ،بچه های مام نمی چرخونند وبو بازدیدا زیاد چنگی به دل نمی زنه،حالا یه پستی می زارم ببینم خوشتون میاد یا نه:

عجب سختی هایی می کشن زنا تو کاراشون،کلا یهو نیان بیرون بهتره،به نفع همس!!!!

مسافر کناری مدام خودش را رویم می اندازد، دستش را در جیبش می کند و در می آورد، من به شیشه چسبیده ام اما هر قدر جمع تر می شوم او گشادتر می شود. موقع پیاده شدن تمام عضلات بدنم از بس منقبض مانده اند درد می کنند...
 

تقصیر خودم بود باید جلو می نشستم.


مسافر صندلی پشت زانوهایش را در ستون فقراتم فرو می کند، یادم هست موقع سوار شدن قد چندانی هم نداشت، باید با یک چیزی محکم بکوبم توی سرش، چیزی دم دستم نیست ،آدم وقیح حالا دستش را از کنار صندلی به سمت من می آورد...

تقصیر خودم بود باید با اتوبوس می آمدم.اتوبوس پر است ایستاده ام و دستم روی میله هاست، اتوبوس زیاد هم شلوغ نیست و چشمان او هم نابینا به نظر نمی رسد ولی دستش را درست در 10 سانت از 100 سانت میله ای که من دستم را گذاشته ام می گذارد. با خودم می گویم ”چه تصادفی” و دستم را جابه جا می کنم اما تصادف مدام در طول میله اتفاق می افتد... 
 
تقصیر خودم است باید این دو قدم راه را پیاده می آمدم.پیاده رو آنقدر ها هم باریک نیست اما دوست دارد از منتها علیه سمت من عبور کند، به اندازه 8 نفر کنارش جا هست ولی با هم برخورد خواهیم کرد. کسی که باید جایش عوض کند، بایستد، جا خالی بدهد، راه بدهد و من هستم...

تقصیر خودم است باید با آژانس می آمدم.راننده آژانس مدام از آینه نگام می کند و لبخند می زند. سرم را باید تا انتهای مسیر به زاویه 180 درجه به سمت شیشه بگیرم. مدام حرف میزند و از توی آینه منتظر جواب است. خودم را به نشنیدن می زنم. موقع پیاده شدن بس که گردنم را چرخانده ام دیگر صاف نمی شود. چشمانش به نظر سالم می آید اما بقیه پول را که می خواهد بدهد به جای اینکه در دستم بگذارد از آرنجم شروع می کند، البته من باید حواسم می بود و دستم را با دستش تنظیم می کردم.
 
تقصیر خودم است باید با ماشین شخصی می آمدم.

راننده پشتی تا می بیند خانم هستم دستش را روی بوق می گذارد، راه می دهم. نزدیک شیشه ماشین می ایستد نیشش باز است و دندانهای زردش از لبان سیاهش بیرون زده است. “خانم ماشین لباسشوئی نیست ها”. مسافرهای توی ماشین همه نیششان باز می شود. تا برسم هزار بار هزار تا حرف جدید می شنوم و مدام باید مواظب ماشینهایی که فرمانهایشان را به سمت من می چرخانند باشم. موقع رسیدن خسته هستم، اعصابم به کلی به هم ریخته است.

تقصیر خودم است زن جماعت را چه به بیرون رفتن!!!
 منبع:
http://3bimokh.mihanblog.com
[ شنبه 26 شهریور 1390 ] [ 04:29 ق.ظ ] [ جواد ]
+امروز یکی زنگ زد به گوشیم. یعنی شماره ی خودم بود از نوع همراه اولش. گفت میخوام سیمکارتتونو بخرم چقدر میفروشین؟گفتم :20 تومن. گفت : ممنون خدافظ !!!دی

منبع:
http://3bimokh.mihanblog.com
[ دوشنبه 21 شهریور 1390 ] [ 02:46 ق.ظ ] [ جواد ]

با دیدن کتاب جدید حسابان  که با نگاهی نو به  آموزش ریاضیات تالیف شده است  معلوم می شود که رویکرد اصلی در این کتاب توجه به کاربرد ریاضیات در زندگی روز مره و ارتباط ریاض ی با دیگر علوم است .

در این کتاب سعی شده است تا هر مساله ای  را با نمونه ای ملموس مرتبط نماید مانند مسایل ک.م.م.  وب.م .م . که با پیمانه ها  تشریح می شود و یا دوره ی تناوب که با محاسبه ی کوتاهی و بلندی روزها در ایام سال محاسبه شده است. 

ولی قبل از این نقد کتاب اشکال  بزرگی که در همه ی کتاب های ریاضی دبیرستانی از جمله حسابان وجود دارد آن  است  که در هیچ کتابی به دانش آموزان آموزش  کاربرد و استفاده از ماشین حساب مهندسی داده نمی شود و این خود مشکلاتی را در دانشگاه برای این افراد ایجاد می کند.

 

 

نقد فصل به فصل کتاب

فصل اول:

·        از مزایای این فصل آموزش ب.م.م  و ک.م.م به دانش آموزان است که در کتاب قبلی موجود نبود.

·        آموزش حل معادلات و نامعادلات  به صورت شکلی و از طریق رسم و نمودار می باشد که از زیباترین تغییرات کتاب درسی می باشد.

·        آموزش بسط خیام پاسکال (غیاث الدین جمشید کاشانی) که متاسفانه در کتاب های قبلی جا افتاده بود.

ولی در این فصل اشکالی نیز موجود است که عبارتند از:

·        مبحث مجموع دنباله های حسابی و هندسی و حد مجموع چندان ارتباطی با سایر موضوعات  کتاب درسی ندارد.به خصوص  سعی شده است تا حد مجموع خیلی خلاصه ارایه شود و از آوردن پارادوکس های ی که باعث لمس شدن این موضوع می شود خود داری شده است.

·        پیشنهاد می شود در این مبحث گردش اعداد  از نظر تحقیقی و متناوب و...نیز گنجانده شودمنبع:
http://m-shahnaz488.blogfa.com
[ پنجشنبه 17 شهریور 1390 ] [ 10:24 ق.ظ ] [ جواد ]منبع:
http://3bimokh.mihanblog.com
[ پنجشنبه 17 شهریور 1390 ] [ 02:27 ق.ظ ] [ جواد ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

تعداد کل صفحات : 3 :: 1 2 3

درباره وبلاگ


آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

تبادل لینک

خرید بک لینک